Projeler
 
Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödülü olan International Property Awards'tan ''Avrupa'nın En İyi Mimarisi'' ödülünü alan Kartal Kule, Kartal’ın yeni iş merkezi olmaya hazırlanıyor. Kartal Kule'nin, hızla gelişen ve değişen Kartal'ın sembolü olma iddiasının da ötesine geçerek uluslararası alanda ses getirmesi, EA İnşaat'ın gayrimenkul sektöründe yükselen başarısının bir göstergesi olarak öne çıkıyor.
 
EA İnşaat'ın İstanbul'un en hızlı gelişen gözde bölgelerinden Kartal'da hayata geçirdiği Kartal Kule’de70 m²’den 6000m²’ye kadar farklı home ofis seçeneği bulunuyor. Yatırım yaptığı tüm projelerde yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen EA İnşaat, Kartal Kule projesinde sunduğu pratik ve işlevsel çözümlerle günlük hayatı kolaylaştırıp, ferah bir yaşam alanı oluşturuyor. Tamamı güney cephesine konumlandırılmış deniz ve Adalar manzaralı ofisler, 4 metre tavan yüksekliğiyle de standart projelere göre % 50 daha geniş hacim sunuyor.
 
Anadolu Yakası ofis projeleri arasında kullandığı teknoloji ve tasarımıyla dikkat çeken home ofis projesi Kartal Kule; Dünyanın en büyük adliyesi Kartal Adalet Sarayı’na yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10, Kadıköy – Kartal Metro Hattı İnönü Durağı’na 1, TEM Otoyolu’na 5, Sahil Yolu’na 2, Marina’ya ise 5 dakikalık uzaklıkta olan konumuyla her yere kolay ulaşım mesafesindedir.
 
Daha detaylı bilgi için; www.kartalkule.com
Otağtepe Caddesi Kehribar Çıkmazı Kavacık Beykoz İstanbul