Kurumsal
 
Amerikan iş jetleri üreticisi Eclipse Aerospace'in kurucu ortağı ve Eclipse 500 jet uçaklarının Avrupa, Rusya, Türkiye ve Ortadoğu bölgesindeki tek yetkili satış temsilcisi olarak, uzun yıllardır sivil havacılık gibi yüksek teknoloji gerektiren bir sektörde Türkiye'nin pazar payını büyütmek ve global oyundaki yerini sağlamlaştırmak için çalışıyoruz.

Sivil havacılıktaki başarılarımızı tekrarlamak ve büyütmek için gayrimenkul sektöründe de büyük hedeflerle yola çıktık.   Küresel ve yerel düzeyde tüm gelişmeleri takip ederek yaptığımız arazi yatırımlarını, konsept geliştirme, marka yaratma ve inşaat süreçlerindeki titiz çalışmalarla destekleyip gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk ve vizyon getirmeyi hedefliyoruz.

Havacılık ve gayrimenkul faaliyetlerimizin yanı sıra EA Group olarak, Türkiye ve Orta Doğu Bölgesi'ndeki Savunma ve Güvenlik kuruluşlarına öncü, modern ve yenilikçi anlayışımızla çözüm sunuyor, Türkiye ve bölge üzerindeki birçok küresel şirketi temsil ediyoruz. Savunma ve Güvenlik çözümlerinin bir tanıtıcısı, tedarikçisi ve üreticisi olarak, bu çözümleri güvenilir bir iş platformu üzerinden Türkiye'nin ve söz konusu bölgelerin ihtiyaçlarına uygun haline getiriyoruz. Savunma ve Güvenlik teknolojisindeki en son gelişmeleri, kuruluşların ihtiyaçlarına uygun hale getirerek bölgemiz güvenliğine katkı sağlıyoruz.

Otağtepe Caddesi Kehribar Çıkmazı Kavacık Beykoz İstanbul