Haberler

Kartal Kule'de Bahara Özel Satış Günlerine Davetlisiniz

Eclipse iş jetlerini Amerika’da üreten şirketin ortağı EA Group, Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezi ve Merkezi İş Alanı (MİA) Kartal’da gelişimin öncülüğünü üstlenerek, bölgenin ilk VIP ofis projesi olan Kartal Kule’nin 2014 teslimlerine hazırlanıyor.

Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödülü olan International Property Awards’tan “Avrupa’nın En İyi Mimari Projesi” ödülünü alan Kartal Kule’ye Türkiye Genel Müdürlüğü’nü taşıyacak olan REMAX’IN yanında Caribou Coffee ve büyük bir restoran işletecek olan Sardunya gibi kurumsal markalar da yerlerini aldılar.

Kartal Kule; E-5 Karayolu üzerinde, metronun Soğanlık çıkışında, dünyanın en büyük adliyesi olan Kartal Adalet Sarayı’nın yanı başında, geçtiğimiz yıl yolcu sayısındaki yüzde 26’lık rekor artışla dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı ünvanını kazanan Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Pendik Marina’ya ve sahil yoluna 5 dakika mesafede merkezi bir konumda yer almaktadır.

Tamamı güney cephesine konumlandırılmış Adalar ve deniz manzaralı Kartal Kule’de, 74 m²’si  450.000 TL’den başlayan ofis alternatiflerinin yanı sıra 1000m² ile  6000m² arasında  A+ ofis katları da satışa açılmıştır.

400  lobi ,  300 m² fitness alanı, 500  toplantı, kongre ve fuaye alanı, 445 metrekare yemek ve balo salonu alanlarıyla sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

İş dünyasının yeni merkezi Kartal Kule’de sizin de yer almanızı arzu etmekteyiz.

Haber Arşivi

Beykonak Evleri'nde Kampanya!
Beykonak Evleri, Boğaz'ın En Değerli Lokasyonunda Yükseliyor!
Beykonak Evleri’nde Rolls Royce Etkinliği Düzenlendi
Kartal Kule Şantiyeden Son Görüntüler - Mayıs
Kartal Kule'de Bahara Özel Satış Günlerine Davetlisiniz
Kartal Kule Şantiyeden Son Görüntüler - Nisan
Kartal Kule Ofis Projesinde Fiyatlar
Otağtepe Caddesi Kehribar Çıkmazı Kavacık Beykoz İstanbul